sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Trūkinėjančioms, suragėjusioms pėdoms

Filters
per page
Reguliariai naudojant sumažina odos ragėjimą ir užkerta kelią jos trūkinėjimui bei šiurkštėjimui. Neriebalina, greitai įsigeria ir saugo odą nuo išsausėjimo.
products.pricerangefromvalue 11.90 €
Tai intensyviausio poveikio drėkinamasis produktas ypač sausai, pleiskanojančiai odai ar jos zonoms, dažniausiai tokia būna alkūnių, rankų ir pėdų oda. Šlapalo ir glicerino derinys suriša drėgmę gilesniuose odos sluoksniuose ir palaiko natūralias odos funkcijas. Vaistinių ramunėlių veikliosios medžiagos, pantenolis ir alantoinas puoselėja jautrią odą ir skatina ją pačią atsinaujinti/regeneruotis. Padaro odą vėl švelnią, minkštą ir elastingą, sumažina jos ragėjimą.
products.pricerangefromvalue 11.90 €
Intensyvaus poveikio riebus, grynojo balto vazelino pagrindu pagamintas kremas savo kokybe atitinka vaistinį preparatą. Šalia žinomų ir pripažintų vaistinių ramunėlių eterinių aliejų veikliųjų medžiagų kreme panaudotas itin veiksmingas vitaminų A ir E bei morkų aliejaus derinys. Šie ingredientai ypač veiksmingai susitvarko su paraudusia, šiurkščia ir sutrūkinėjusia oda, o taip pat su senatvinės odos reiškiniais bei pleiskanojančia ragena. Puikiai išlygina šiurkščią ir sutrūkinėjusią odą, aprūpina ją drėgme, saugo nuo uždegimų, skatina žaizdų gijimą.
products.pricerangefromvalue 11.90 €
Itin greito poveikio purškalas su 15% šlapalo paruošia odos suragėjimus pašalinimui.
9.90 €
Švelniai minkštinantis, šiek tiek gelinis, paruoštas naudojimui tirpalas rankoms ir pėdoms. Pieno rūgštis ir gluosnių žievės ekstraktas, kuriame gausu salicilo rūgšties junginių, minkština suragėjusią odą, trynes ir nuospaudas, tačiau neveikia sveikos odos. Palengvina suragėjimų pašalinimą. Galima naudoti ir trynių minkštinimui ant rankų.
products.pricerangefromvalue 7.50 €
Putų balzamas trūkinėjančiai, suragėjusiai pėdų odai su 15 % šlapalo ir taukmedžių sviestu aprūpina ją didelės koncentracijos drėgme ir suriša ją ilgam odoje. Reguliariai naudojant veiksmingai sumažina odos ragėjimą ir užkerta kelią odos trūkinėjimui bei šiurkštėjimui. Nepaisant riebios ir sodrios savo receptūros balzamas greitai įsigeria ir nepalieka riebalinio sluoksnio.
13.90 €