sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

C:EHKO

Filters
per page
Ypač rekomenduojama ilgiems, nepaklusniems, besiveliantiems ir besišiaušiantiems plaukams. Tikrieji alavijai (Aloe Vera), kviečių baltymai ir juodųjų kuminų aliejus aprūpina plaukus optimaliu maistinių medžiagų kokteiliu ir padaro juos švelnius lyg aksomas.
21.89 €
Dažų valiklis su bisabololu, drėkikliu ir vitaminu C.
6.60 €
Šis serumas su linų aliejumi yra skirtas optimaliam plaukų struktūros paruošimui prieš dažymą ar ilgalaikį sugarbanojimą, ypač reikalingas, jei plaukų struktūra pažeista ar nelygi. Jo aktyvūs komponentai įsiskverbia giliai į plaukų struktūrą ir prisotina juos maistinėmis medžiagomis. Išlygina plauko struktūrą, suteikia apsauginį aktyvių komponentų poveikį plaukams dažymo ar garbanojimo metu. Su linų sėmenų aliejumi ir kviečių baltymais.
9.90 €
POSH BLOND šviesinamojo kremo formulė praturtinta taukmedžių sviestu, simondsijų aliejumi ir bičių vašku. Jis išlieka elastingas plaukų šviesinimo proceso metu ir neišdžiūsta. Puikus šviesinamasis plaukų kremas, švelniai pašviesina juos iki 7 toninių pakopų. Dėl švelnios ir skalsios konsistensijos šis kremas tinka ir jautriems, reikliems plaukams. Šį kremą galima naudoti visoms šviesinimo technikoms.
19.25 €
Plaukų lakas su ličių ekstraktu ir pantenoliu. Natūrali fiksacija nevaržančiai, maloniai savijautai. CRYSTAL - antrasis C:EHKO STYLE serijos fiksacijos lygis. Klasikinės receptūros čia susijungia su skaidriomis it krištolas inovacijomis.
12.76 €
Su ličių ekstraktu pantenoliu ir kviečių baltymais. Natūrali apimtis ir sveiki plaukai.
12.76 €
Purinamojo standiklio sudėtyje yra naujų, aukštos kokybės plėvelę aplink plauką sudarančių substancijų, kurios suteikia plaukams aukščiausios klasės purumą visą dieną. Specialūs veikliųjų medžiagų junginiai apgaubia ir apsaugo kiekvieną plauką atskirai bei sutvirtina jų struktūrą. Su UV spindulių filtru ir pantenoliu.
10.45 €
Lengvasvorė biri pudra su matiniu efektu suteiks plaukams didesnės apimties pašakninėje zonoje, o pačius plaukus padarys storesnius bei užfiksuos norimą formos efektą.
9.90 €
Plaukų žele-vaškas su dilgėlių ir asiūklių ekstraktu užtikrina tobulą šukuosenos modeliavimą ir suteikia šilkinį žvilgesį, neapsunkina plaukų.
10.89 €
Su ličių ekstraktu ir pantenoliu. Stipri fiksacija ir sveika plaukų išvaizda. DIAMOND - trečiasis C:EHKO STYLE serijos fiksacijos lygis.
12.76 €
Ypač stiprios fiksacijos plaukų lakas su ličių ekstraktu.
12.76 €
Šis plaukų lakas suteikia šukuosenai ypač stiprią fiksaciją, nesuklijuodamas plaukų. Speciali veikliųjų medžiagų formulė apsaugo plaukus nuo drėgmės poveikio. Vertingasis pantenolis padeda išsaugoti natūralų plaukų elastingumą ir sveiką išvaizdą. Apsaugo nuo UV spindulių.
10.45 €
C:EHKO universalaus fiksažo sudėtyje esanti putojančių tensidų sistema, vandenilio peroksidas ir rūgštys garantuoja reikalingą plaukų keratino sutvirtinimą ilgalaikio sugarbanojimo procedūros pabaigoje ir tuo pačiu pasirūpina elastingomis bei patvariomis garbanomis. Visiems ilgalaikio sugarbanojimo preparatams.
16.50 €
Išlygina plaukų struktūrą, padaro ją glotnią ir užkerta kelią plaukų šiaušimuisi/pūtimuisi, saugo nuo išsausėjimo. Ypač rekomenduojamas naudoti plaukams prieš tiesinant juos tiesintuvais ar fenuojant. BE DIRBTINIŲ DAŽIKLIŲ.
14.30 €
Universalūs šviesinamieji milteliai garantuoja tolygų pašviesėjimą per trumpiausią laiką. Tinka naudoti visoms šviesinimo technikoms: visų plaukų ir madingų sruogelių pašviesinimui.
4.20 €
Filters Clear All
Min: 0.00 € Max: 110.00 €
0 110