sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Plaukų dažai

Filters
per page
Tai yra naujausios kartos kosmetiniai plaukų dažai BE PPD su stipresniu kosmetiniu poveikiu.
products.pricerangefromvalue 10.56 €
FAST COLOR 10 min. greitieji plaukų dažai, tradicinis permanentas su amoniaku, BE PPD ir rezorcinolio. Per 10 minučių uždažo net ir žilus plaukus!
products.pricerangefromvalue 11.66 €
Ilgalaikiai plaukų dažai su simondsijų aliejumi, migdolų baltymais ir keratinu. Net 117 spalvų!
products.pricerangefromvalue 5.39 €
Ši dažomasis kremas skirtas madingų, ilgalaikių, efektingų, sodrių ir žvilgančių sruogų dažymui. Vertingi migdolų baltymai jau dažymo procedūros metu puoselėja plaukus bei stiprina jų struktūrą, o taip pat suteikia jiems natūralią ir sveiką išvaizdą. Rinktiniai augaliniai aliejai drėkina plaukus ir suteikia jiems šilkinį spindesį.
products.pricerangefromvalue 6.60 €
C:COLOR su simondsijų aliejumi ir keratinu įtikina ilgai išliekančiomis, intensyviomis bei švytinčiomis spalvomis. Vertingasis simondsijų aliejus ir keratinas stiprina plaukų struktūrą ir garantuoja puikų nudažymo rezultatą.
products.pricerangefromvalue 5.80 €
Dažomasis plaukų kremas su apsauginių aliejų mišiniu. Natūralūs eteriniai aliejai dar labiau paryškina plaukų spalvos žvilgesį. Ilgiau išliekanti spalva ir stabilumas dėl dažų išlaikymo trukmės. Visiškai nauja "dvigubo efekto technologija, kurią garantuoja išskirtinė apsauginio aliejuko ir dažomojo plaukų kremo formule. Maksimali apsauga dėl sudėtyje esančių liepų bei medetkų ekstraktų. Subtilus kvapas padaro plaukų dažymo procedūrą malonesnę. Net 95 atspalviai!
products.pricerangefromvalue 9.35 €
VITALITY'S dažomasis plaukų kremas su lauko žolelių (kraujažolių, dedešvų ir dilgėlių) ekstraktais.
products.pricerangefromvalue 8.25 €
Svarbiausia šio dažomojo kremo savybė yra ta, kad jis tuo pačiu metu gali pašvieisnti ir nudažyti sruogeles. Šio dažomojo kremo naudojimas yra labai paprastas ir tik per 15 min., prieš tai nepašviesinus, galima suteikti plaukams spalvotų sruogų bei spalvinių kontrastų. Jo sudėtyje yra gamma-orizanolio, kuris apsaugo plaukus ir suteikia jiems žvilgesio. Geriausius rezultatus galima gauti naudojant šį preparatą natūraliems plaukams. 6 atspalviai: baklažano, karamelės, vario, rubino, fuksijos ir medaus.
products.pricerangefromvalue 9.35 €
PURE DIAMOND LIFT kremas atidaro plaukų kutikulą ir pašviesina natūralų jų melaniną. Tonuojamieji pigmentai ir trejopo poveikio komplekso veikliosios medžiagos tolygiai pasiskirsto įvairiuose plaukų struktūros lygmenyse, kad plaukai atrodytų sveikesni, o jų atspalvis tolygus. Veikliosios medžiagos tarsi plėvele apgaubia kiekvieną plauką, taip suteikdamas jiems nepaprasto žvilgėjimo. KAIP JIS VEIKIA? PURE DIAMOND LIFT pašviesina ir tonuoja plaukus iki 5 toninių pakopų vienu užtepimu ir garantuoja švarius, harmoningus ir žvilgančius rezultatus. 5 nuostabūs atspalviai buvo kalibruojami taip, kad pasirūpintų geresne pagrindinių šiltų pigmentų kontrole šviesinimo proceso metu.
products.pricerangefromvalue 12.32 €
Asortimente yra klasikiniai permanentiniai plaukų dažai (1:1), toneriai (1:2), korektoriai, superšviesikliai (1:2), metallic ir pasteliniai toneriai (1:2). Šis dažomasis kremas užtikrina maksimalų plaukų padengimą ir uždažymą bei plaukų struktūros tausojimą dažymo proceso metu. Kremo sudėtyje esantis tikrųjų vynmedžių (Vitis Vinifera) lapų ekstraktas pasirūpina plaukų švelnumu, minkštumu ir elastingumu. Platus atspalvių pasirinkimas užtikrina puikią galimybę išrinkti tinkamiausią spalvą kiekvienam klientui.
products.pricerangefromvalue 7.00 €
Filters Clear All
Min: 0.00 € Max: 13.00 €
0 13