sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Plaukų dažai be amoniako

Filters
per page
products.pricerangefromvalue 12.76 €
KAS daro MY COLOR dažomąjį plaukų kremą unikaliu? MY COLOR - tai drėkinamasis ir antioksidacinis poveikis su atjauninamuoju anti-age efektu plaukams. Tai profesionali ir itin veiksminga plaukų dažymo sistema. Dažomojo kremo formulė itin švelni ir tvari, praturtinta vertingais antioksidantais. Didelės molekulinės masės HIALURONO RŪGŠTIS. Veiksmingai drėkina vidinę plaukų struktūrą, atkuria jos balansą ir pasirūpina kosmetinių pigmentų tvarumu. Užpildo plaukus iš vidaus, taip pasirūpindama didesne jų apimtimi. ❣️ IKRŲ EKSTRAKTAS. Praturtintas drėgmę sulaikančiomis higroskopinėmis substancijomis, pasižyminčiomis stipriomis minkštinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis. Didelė baltymų ir amino rūgščių koncentracija pasižymi išskirtiniu antioksidaciniu ir plaukų senėjimą stabdančiu anti-age poveikiu. 🌹 Ekosertifikuotas PRANCŪZINIŲ ERŠKĖTROŽIŲ EKSTRAKTAS. Galingas antioksidantas, užkertantis kelią laisvųjų radikalų formavimuisi, todėl laikomas tikru grožio eliksyru. 79 spalvos. Didžiausia pagarba plaukų struktūrai ir galvos odai. 🌈 DAUGIAU NEI TIK SPALVA - tai ABSOLIUTUS TAVO plaukų GROŽIS!
products.pricerangefromvalue 12.32 €
Švelnus dažomasis kremas be amoniako suteikia plaukams žvilgančius, ryškius ir ilgalaikius atspalvius. Jo sudėtyje esantis bičių vaškas puoselėja ir sutvirtina plaukus, o vertingi šilko baltymai drėkina juos, suteikia jiems žvilgesio bei elastingumo.
products.pricerangefromvalue 5.39 €
Šis beamoniakis intensyvus tonuojamasis plaukų kremas garantuoja intensyvias bei sodrias spalvas. Žvilgančios ir puikiai subalansuotos spalvos dėl VITALITY'S switch-on technologijos. Labiausiai tinka naudoti natūraliems plaukams. Palaipsniui atspalvio ryškumas nusiplauna, todel neatsiranda matoma ataugimo linija. Switch on technologija profesionaliems plaukų koloristams garantuoja maksimaliai žvilgius, sodrius (+44 %*) ir tobulai subalansuotus atspalvius (lyginant su nedažytais plaukais).* Skirtumas pamatuotas kolorimetru.
products.pricerangefromvalue 9.35 €
Šis beamoniakis intensyvus tonuojamasis plaukų kremas garantuoja intensyvias bei sodrias spalvas. Žvilgančios ir puikiai subalansuotos spalvos dėl VITALITY'S switch-on technologijos. Labiausiai tinka naudoti dažytiems ir/arba pavargusiems plaukams, idealiai tinka naudojimu atspalvių korekcijoms. Palaipsniui atspalvio ryškumas nusiplauna, todel neatsiranda matoma ataugimo linija. Switch-on technologija profesionaliems plaukų koloristams garantuoja maksimalia žvilgius, sodrius (+44% *) ir tobulai subalansuotus atspalvius (lyginant su nedažytais plaukais). Skirtumas pamatuotas kolorimetru.
products.pricerangefromvalue 9.35 €
Tiesioginio poveikio plaukų dažiklis be amoniako. Skirtas madingiems, spindintiems, ryškiems efektams plaukuose. 6 intensyvios spalvos, kurios gali būti maišomos tarpusavyje. Nereikia naudoti oksidanto. Tausoja plaukus, drėkina, išlygina jų struktūrą.
products.pricerangefromvalue 9.35 €
Šios linijos produktai skirti pažeistiems ir silpniems plaukams užpildyti pagrindiniu baltymu - keratinu. SAVYBĖS: laipsniškas ir subalansuotas tonuojamasis poveikis; neutralizuoja nepageidaujamus šiltus atspalvius; švelni formulė su ekosertifikuotu peruvinių dumplūnių aliejumi ir aktyviuoju žvilgesio kompleksu; visiškai be amoniako, todėl nedirgina galvos odos ir nežaloja plaukų struktūros; puikus ir ilgai išliekantis atspalvių spindesys.
products.pricerangefromvalue 12.32 €
Laipsniškai subalansuotas tonuojamasis poveikis, formulė su aktyviuoju žvilgesio kompleksu, neutralizuoja nepageidaujamą plaukų atspalvį.
products.pricerangefromvalue 12.32 €
Šis gelinis plaukų dažiklis su tiesioginio poveikio pigmentais, be amoniako, nemaišomas su oksidantu. Net 13 spalvų!
products.pricerangefromvalue 23.10 €
Filters Clear All
Min: 0.00 € Max: 25.00 €
0 25