sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Prekių grąžinimas. Rekvizitai

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus (https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.420479) kosmetikos gaminiai NĖRA grąžinami ir/ar keičiami ta pačia/kita preke, jeigu gaminiai neatitinka pirkėjo lūkesčių savo konsistencija, forma, kvapu, spalva ar kitomis charakteristikomis ir yra tinkamo naudojimo laiko.

Prekės grąžinimai ir keitimai gali būti atliekami tik  su UAB GABIJA atsakingo darbuotojo sutikimu. Norint išvengti abiems pusėms nemalonių situacijų, o kartu užtikrinti tikrą ir kokybišką grįžtamąjį ryšį, turint nusiskundimų dėl produkcijos, prašome susisiekti el. paštu info@gabija.net. Neabejojame, kad kartu rasime bendrą sprendimą.

 

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, UAB GABIJA įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės per 14 dienų keičiamos ar gražinamos vadovaujantis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2012 m. kovo 15 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 4-243.

Grąžinant nekokybiškas prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

*grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje;

* prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

*grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

*per 14 darbo dienų nuo pristatymo dienos nekokybiškos prekės gali būti grąžintos į UAB GABIJA buveinę (Erdvilo g. 3, Kaunas). Tokiu atveju gamybinį broką turinti prekė pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Papildoma informacija

Prekių kataloge esančios prekių nuotraukos gali ne visuomet tiksliai atvaizduoti norimą įsigyti prekę, todėl pirmiausiai reikėtų remtis svetainėje pateikiamu prekės pavadinimu bei kita tekstine informacija. Jei abejojate dėl nuotraukos ir prekės/prekės savybių atitikimo, būtinai susisiekite su mumis telefonu +370 698 52925 ar el. paštu info@gabija.net.

Įmonės rekvizitai:
UAB GABIJA
Įm. kodas 132042688
PVM mok. kodas LT320426811

AB Luminor Bank
LT19 4010 0425 0004 0792

AB Swedbank
LT50 7300 0100 0224 1990