sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Pagalbiniai preparatai

Filters
per page
Nepaprastas rinkinio COLOR OFF universalumas bei lankstumas leidžia saugiai keisti plaukų spalvą bet kuriuo metu. Trijų produktų poveikis yra suderintas taip, kad kosmetinė plaukų spalva neutralizuojama nepašviesinant natūralios jų spalvos. Dėl formulės sudėtyje esančių aktyviųjų ingredientų po procedūros plaukai išlieka žvilgantys bei sveiki ir gražūs.
32.89 €
Dažų valiklis su bisabololu, drėkikliu ir vitaminu C.
6.60 €
Šis serumas su linų aliejumi yra skirtas optimaliam plaukų struktūros paruošimui prieš dažymą ar ilgalaikį sugarbanojimą, ypač reikalingas, jei plaukų struktūra pažeista ar nelygi. Jo aktyvūs komponentai įsiskverbia giliai į plaukų struktūrą ir prisotina juos maistinėmis medžiagomis. Išlygina plauko struktūrą, suteikia apsauginį aktyvių komponentų poveikį plaukams dažymo ar garbanojimo metu. Su linų sėmenų aliejumi ir kviečių baltymais.
9.90 €
Įmaišytas į dažomąjį/tonuojamąjį mišinį (dažiklis+aktyvatorius) poveikio trukmę sutrumpina iki 15 minučių ir garantuoja puikų žilų plaukų uždažymą. MIO technologija pasirūpina intensyvia, sodria, gyvybinga plaukų spalva. Formulėje esantys augaliniai aliejai (saldžiųjų migdolų, simondsijų, ryžių ir abrikosų kauliukų) pasižymi veiksmingomis antioksidacinėmis ir plaukus puoselėjančiomis savybėmis.
29.26 €
Raminamasis sausos ir jautrios galvos odos aliejus, praturtintas eteriniais aliejais. Apsaugo galvos odą nuo sudirgimų cheminių plaukų procedūrų metu.
27.50 €
Transformuota rūgštinė pH leidžia salone pasiūlyti švelnesnes plaukų dažymo procedūras, kurių metu uždaromos akytos plaukų struktūros, o plaukams suteikiamas spindintis žvilgesys bei nauji atspalvių deriniai.
33.00 €
Fluidas padeda nuvalyti nusidažiusią odą.
16.94 €
Šis kremas apsaugo odą nuo nusidažymo.
14.74 €
Plaukų dažiklių su tiesioginiais pigmentais spalvos stabilizatorius ir fiksatorius. Padeda ilgiau išsilaikyti sodriai, ryškiai spalvai, be to, suteikia blizgesio ir švelnumo.
16.50 €
Patikimai neutralizuoja geltonus atspalvius. Žiliems, baltiems ir šviesintiems plaukams.
13.20 €
Tai jautrią galvos odą nuo sudirgimų saugantis bei juos nuraminantis, o taip pat drėkinantis preparatas su pantenoliu, beržų lapų ir ramunėlių ekstraktais. Rekomenduojama jautriai galvos odai naudoti prieš dažymą.
9.90 €