sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Oksidantai ir emulsijos

Filters
per page
13.20 €
TOTAL BLONDE kreminis aktyvatorius su hialurono rūgštimi, aktyviuoju žvilgesio kompleksu ir ekosertifikuotu peruvinių dumplūnių aliejumi.
8.36 €
Šis oksidantas yra skirtas maišymui su visais C:EHKO šviesinamaisiais milteliais ir oksidaciniais plaukų dažais. Puoselėja plaukus ir suintensyvina spalvos ryškumą.
products.pricerangefromvalue 8.80 €
Alter Ego Italy pristato naujausios kartos oksidantą, kuris papildo Technofruit Color dažomojo kremo privalumus bei nudažymo rezultatą – INOVATYVŲ kreminį oksidantą. Jis veikia ne tik kaip įprastas oksidantas, bet ir padeda atskleisti plaukus puoselėjantį dažomojo kremo poveikį, kad šie išliktų SVEIKI, ŽVILGANTYS ir APSAUGOTI.
products.pricerangefromvalue 11.44 €
Švelniai parfumuotas 1,9 % (6 vol.) ir 4 % (13 vol.) kreminis oksidantas-aktyvatorius specialiai sukurtas maišymui su TONE švelniu tonuojamuoju plaukų kremu, kad nudažymo rezultatas būtų intensyvus ir ilgalaikis.
products.pricerangefromvalue 9.35 €
Šis oksidantas skirtas maišymui su VITALITY'S dažomuoju kremu bei šviesinamaisiais milteliais. Švelniai parfumuotas. Lengvai įmaišomas. Garantuoja spalvos sodrumą ir ilgalaikiškumą.
products.pricerangefromvalue 9.35 €
Skirtas maišymui su VITALITY's dažomuoju kremu bei šviesinamaisiais milteliais. Švelniai parfumuotas, lengvai išmaišomas. Garantuoja spalvos sodrumą ir ilgalaikiškumą.
products.pricerangefromvalue 3.08 €
Šios oksidacinės emulsijos kreminė formulė yra stabilizuota ir parfumuota, ji idealiai tinka maišyti su plaukų dažymo kremu santykiu 1:1,5.Kreminė formulė užtikrina gerą sukibimą su plaukais ir puikiai išryškina visus pasirinkto atspalvio pigmentus. Jo formulė, praturtinta minkštinančiomis ir kondicionuojančiomis medžiagomis, apsaugo plaukus ir galvos odą.
products.pricerangefromvalue 2.50 €
Ši oksidacinė emulsija yra idealus pasirinkimas maišymui su plaukų dažais ir šviesikliais, užtikrinanti geriausius rezultatus. Itin stabili jo formulė padeda apsaugoti plaukus dažymo proceso metu. Privalumai: * užtikrina tolygius plaukų dažymo ar šviesinimo rezultatus ir spindinčio žvilgesio efektą * tinka maišyti su kreminiais ir geliniais plaukų dažikliais bei šviesinamaisiais milteliais.
products.pricerangefromvalue 7.00 €
Filters Clear All
Min: 0,00 € Max: 30,00 €
0 30