sevenspikes.themes.common.header.freeshipping.title
English
You have no items in your shopping cart.

Naudojimosi taisyklės

Norint įsigyti prekes www.manokosmetika.lt elektroninėje parduotuvėje Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

pasirinktas prekes dėkite į savo PIRKINIŲ KREPŠELĮ. PIRKINIŲ KREPŠELYJE bet kuriuo metu galite peržiūrėti visas jau išsirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti iš sąrašo, jei persigalvojote ar suklydote. PIRKINIŲ KREPŠELIO ikonėlę rasite svetainės viršuje, dešiniajame kampe. Išsirinkę visas norimas pirkti prekes, eikite į PIRKINIŲ KREPŠELĮ ir įsitikinę, jog užsakymas yra teisingas, užpildykite pristatymui reikalingą informaciją. Jei turite nuolaidos kodą, įveskite į laukelį ir paspauskite NAUDOTI NUOLAIDĄ. Pateikę prekių užsakymui reikalingą informaciją, spauskite TĘSTI. Naujai atsidariusiame lange galėsite pasirinkti siuntos pristatymo būdą – VENIPAK kurjerius arba OMNIVA paštomatą. Užsakymo patvirtinimui prašysime paspausti sutikimą (uždėti varnelę) su paslaugų teikimo sąlygomis.

Sumokėkite už prekes ir laukite patvirtinimo apie prekių užsakymą Jūsų nurodytu el. paštu.

Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiate patvirtinimo apie prekių užsakymą, skambinkite tel. 8 698 52925 (darbo dienomis 8.00-17.00 val.) arba siųskite el. laišką adresu info@gabija.net.

Prekių pristatymas

Prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijoje (išskyrus Kuršių neriją). Pristatymo kaina - 3,48 EUR. Ši suma automatiškai įtraukiama į užsakymo kainą. Perkant prekių už daugiau nei 50 EUR - prekių pristatymas NEMOKAMAS. www.manokosmetika.lt elektroninėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra įmonės sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir įmonės sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir gražinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje. Prekių pristatymo trukmė 1-2 darbo dienos. Kurjeris visada paskambina Jūsų nurodytu telefonu prieš atvykdamas.

Prekių priėmimas

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą).

Priimant siuntą, būtina:

1. susiskaičiuoti pakuotes. Kurjerio pristatomas pakuočių skaičius turi būti toks pat koks yra nurodytas siuntų pristatymo lape, kurį Jums pateiks kurjeris. Jeigu pristatomų pakuočių skaičius skiriasi nuo siuntų pristatymo lape nurodyto pakuočių skaičiaus, tuomet siuntų pristatymo lape būtina patikslinti gautų pakuočių skaičių;

2. apžiūrėti gautas pakuotes. Pristatomos pakuotės turi būti tvarkingos, t.y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir kitaip nepažeistos. Jeigu pristatoma siunta yra netvarkingoje pakuotėje, jos nepriimkite, kurjeriui nurodydami iš karto ją grąžinti UAB GABIJA atsakingo darbuotojo prekės techninės būklės patikrinimui.

Nesilaikius šių instrukcijų, UAB GABIJA neatsako už pristatytų prekių trūkumą ar sugadinimą.

Norėdami sužinoti daugiau dėl prekių, pirktų www.manokosmetika.lt elektroninėje parduotuvėje grąžinimo ar keitimo, kreipkitės el. paštu info@gabija.net arba tel. 8 698 52925.